Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

Witam ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem Marcin mam 25 lat mam certyfikaty 4 i pracuje w hollywoodzie :DD

Lubie gry, filmy i dobra kuchnie nie cierpię baletu i skąpych skur*****

W Csie swoją pierwszą przygodę rozpocząłem na serwerach pokemod to bylo jakoś 17 lat temu xd

następnie z pokemodów przeniosłem się na serwery typu DeathRun, hns, KreedZ.

Jako łepek nie potrafiłem zdzierżyć, że ktoś robi ze mnie debila w csie, skacząc mi po głowie gdy ja przecinam kosą powietrze. Stwierdziłem że muszę się tego nauczyć.

Płynie oczywiście we mnie [tibijsko-metinska] krew, mam msa 64 lvl na Antice aktualnie jakby ktoś chciał poexpić lub jakieś questy porobić^^

Metin już mi się na zawsze przejadł, próbowałem parę razy wrócić, ale nie ma bata ^^

Niecały rok temu odkopałem z swojego pendrive bardzo starą paczkę DeathRun'a z starej już nieistniejącej sieci RzeZnia eu

Serwer uzbroiłem w parę swoich pomysłów takich jak Vip, trail dla Vipa, Timer z przyciskami, Tryb slow/noslow dla ludzi którzy dopiero się uczą BH ;)

Oczywiście na trybie no slow, który trochę wspomaga robienie Bunnyhop'a Timer jest wyłączony.

Sam jestem ciekawy czy ten typ serwera ma możliwość jeszcze się odrodzić.

W każdym razie narzuciłem sobie bardzo ciężką misje co do tego Deathruna wiem o tym doskonale

Jednak, trochę brakuje mi tych czasów gdzie ludzie dobrze się bawili przechodząc te mapy a terroryści mieli fun z włączania pułapek.

Na ten moment niestety tak to wygląda że trzyma się spacje na Deathrunach i w parę sekund przechodzi się całą mapę oraz żadnej satysfakcji z tego nie ma. 

Zarejstrowałem się na waszym forum, ponieważ chciałbym nawiązać z wami współpracę długofalową ponieważ mój serwer napewno nie zgaśnie a

na waszej sieci może się przydać jedyny taki serwer w Polsce.  A akurat mi by się przydała taka ładna baza jakie jest wasze forum bym mógł zamieścić swój regulamin 

oraz wysłuchać czasem głosu ludu dot. zmian na serwerze lub propozycji nowych map.

 

Pozdrawiam ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lenka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...