Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

Podanie o Admina


Mateusz953

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MateusZ

Wiek: 30 lat

Staż gry: no Długo Gram Ale ja Lubie Deathurn Fajny Serwer 

Znajomość Moda DeathRun (0/10): 8/5

Znajomość AMXX (0/10): 8/10

Link do twojego GT:  https://www.gametracker.com/player/MateusZ/91.224.117.113:27015

Ile czasu będziesz mógł przeznaczyć na serwer: Jak Będę grał Na Serwerze to Ja Będę Grał jak mam Czas to Będę wchodził na Serwer

Dlaczego starasz się o tę funkcję:  Bo Sie Staram Bo Kiedyś byłem Adminem i znam Amxmodmenu tam można wywalać i Banować Graczy i Kickować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mati dzięki Ci bardzo i doceniam twoją chęć pomocy przy rozwijaniu serwera. Jednak na ten moment, na serwerze gra dziennie od 1 do 3 osób z czego jednym z tych osób które graja na serwerze jestem ja 😆

Na ten moment razem z ekipą hellskill która również zaoferowała swoją pomoc damy sobie radę ;)

Jednak nie to jest jedyny powód dla którego odrzucam To podanie m.in.

- masz przegrane na serwerze niecałą 1 godzinę [wymagane min. 10h]

- konto założone tylko pod podanie mała aktywność na forum [min. 10 postów]

- oraz co najważniejsze. Z tego co widziałem w gierce, masz chyba doczynienia pierwszy raz z Ljstaats. Pomimo że serwer posiada Anty KZHack'a

To I tak od przyszłych adminów oczekiwałbym troszke wiecej znajomości z tym modem. Ze względu na to że w przyszłości mogą znaleźć się delikwenci którzy będą próbować ominąć zabezpieczenia serwerowe. Ważne jest by przyszły admin mógł wywnioskować przy wyświetlanej procentowej synchronizacji stref oraz gaina że dany delikwent cheatuje lub nie. 

Jestem na NIE

Ale pozdrawiam Cie wariacie i dzięki za Twoje chęci 😉 

/close

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • venom zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...