Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

[UB]DOSTAŁEM BANA OD CZUPACABRY ZA GRANATY.


baalasek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dostał admina i odjebała mu palma , cały czas uprzykrza grę blokując zm i zabijając je z pod nosa, w dodatku dal mi bana bo mu waliłem frozen granaty . Czy to jest poważne? Najgors,y admin jakiego tylko widziałem,  opłacam server kupuje vipy premium i nie mogę rzucać granatami ? Nie ma tego w regulaminie albo coś z tym zrobicie albo że wszystkimi znajomymi ode z tego serwera a admin będzie grał z botami !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie jeśli piszesz na mnie skargę musisz zrobić to w odpowiednim dziale.
Przytoczę ci 2 punkty z regulaminu serwera 
Zakaz dokuczania innym graczom.
Utrudnianie gry – Upomnienie, ban 5 min do 12 godzin.
Opis sytuacji: Gdy byłem zombie a ty humanem rzuciłem ci pakę po czym napisałeś "zemszczę się" gdy zaczęła się nowa runda szukałeś mnie gdzie kampie po czym celowo z pełną świadomością tego co robisz dokuczałeś mi i celowo utrudniałeś grę rzucają non stop granaty zamrażające by uniemożliwić mi nawet zabicie 1 zombie ,robiłeś tak wielokrotnie przez prawie minutę ,napisałem ci że jest to utrudnianie gry i żebyś tego nie robił ,dostałeś ostrzeżenie ale to zlekceważyłeś i robiłeś tak dalej.

Nie odbija mi palma drogi graczu to po prostu ty nie wiesz najwyraźniej co robisz ,po odbyciu kary za tą sytuacje postanowiłeś wejść na serwer i mnie zwyzywać wiec nie zostawiłeś mi nic innego niż znów cię zbanować ,jako admin bardzo dobrze wiem co robię nie banuje jak mi się to podoba ,tak jak wspomniałem wyżej dostałeś ostrzeżenie lecz je zlekceważyłeś.
Pozdrawiam serdecznie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...