Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

[Przyjęte]Skarga na Czupacabra


Accident

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Twoj stary pijany
Data i czas zdarzenia: 08.12.2023 ok. godz. 17:10
Nick oskarżonej osoby: Czupacabra
Opis sytuacji: Podczas rozgrywki doszło do dyskusji że zombi nie może skanować by wykonywać cele, pojawił się ADMIN Czupacabra i został on zapytany czy tak można, lecz on zamiast odpowiedzieć wrzucił bana bez ostrzeżenia.
SID / IP: 91.224.117.165:27015
Dowody: brak bo dostałem bana bez ostrzeżenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Sieci

Dostając bana w konsoli miałeś informacje.

Dodatkowo to jest skarga czy odwołanie od bana? Jeśli skarga to czekamy na wypowiedź admina banujacego.

@ CzupaCabra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina CzupaCabra. 
[AMXBans] Pozostalo ci 59 minut i 17 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: Twoj stary pijany 
[AMXBans] Powod: 'Laming' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.gm-project.net 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:890679881' 
[AMXBans] Twoje IP: '62.122.113.114' 
[AMXBans] =======================================

 

I narazie jest to skarga na admina nie jest to odwołanie od bana bo jest on krótki lecz takie zachowanie nie jest odpowiednie na jego stanowisku.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś zbanowany za brak celi ,upominałem cię oraz wysyłałem komunikat na środku ekranu.
Patrzyłem na ciebie przez 2:30 minuty przez ten cały czas wbiłeś 1 raz do kogoś a tak sobie biegałeś po mapie 
Ban jest jak najbardziej słuszny 
Brak celów jako Zombie – Upomnienie, ban 2 godziny. 
Gdyby Lypsen dał mi normalne flagi dostał byś na 2 godziny ,nie tylko godzinę.
tak samo z powodem bana ,dał bym "brak celi jako ZM" ale nie dał mi takiej możliwości --- Brak "własnego powodu" w amxmodmenu
bany przez console nie działają poprawnie ,mogę zbanować ale ban się nie zapisuje i gracz może wejść z powrotem wiec nie mam innego wyjścia jak dawać bany z powodem "laming"
Pozdrawiam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem twoje komunikaty na czacie i pisałem do ciebie na czacie ogólnym, nie stałem przy kampach aby podczas pisania nie przeszkadzać innym. Mimo, iż pisałem do ciebie osobowo nie odpowiadałeś na proste pytanie. Wiem, jakie cele są zombie i chciałem abyś rozwiał wszelkie wątpliwości, lecz ty zamiast prosto odpowiedzieć rzuciłeś banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam demka z tego zdarzenia, nie spodziewałem się że to wszystko pójdzie w tę stronę.
Jedyne dowody to logi jakie pisaliśmy na czacie tekstowym (przynajmniej JA), więc trzaby zobaczyć historię czatu w tamtym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.1fa4d04ed76b0d1c0d7f531fb1c72967.png

 

Jako dodatkowy dowód chciałbym pokazać, iż czupa nic nie robi z graczami z nickiem "Player". Dopiero zaczyna ich upominać kiedy inni na serwerze o tym wspomną.

Patrząc na jego dotychczasowe osiągnięcia (zgłoszenia od innych graczy) wątpie, aby taka osoba mogła nadal być adminem na tym serwerze.

 

EDIT:
image.thumb.png.8581965f66c52663ee367ae0f00c95a0.png

 

Dostalem ponownie zbanowany za używanie zarażających bomb. Proszę, aby ktoś z head adminów zajął się tym niewyżytym adminem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości edycji poprzedniego postu.
Ty to dobry jednak jesteś ,oczywiście że robię coś  z osobami z nickiem player co ty myślisz że moja gra to tylko 24/7 sprawdzanie każdego? 
nie widziałem nawet że miał taki nick a jak napisałeś to spojrzałem że faktycznie tak jest i poprosiłem go o zmiane.

Ty sobie jakieś jaja robisz czy co? Nie dostałeś za rzucanie bomby :D Nawet za to nie ma żadnej kary.

Dostałeś bana drogi kolego za to >>>>  [VIP] Twoj stary pijany : jeb sie chuju
Obraza Admina & Gracza – Ban 30 min do tygodnia.

Proszę cię zastanów się na drugi raz za nim napiszesz na kogokolwiek skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Player grał jako sniper - jedyny ct  jaki był w momencie, a i tak nic nie zauważyłeś.

2. Ten cytat, co nie powiem poniosło mnie w tamtym momencie, nie był DO CIEBIE.

 

Skarga nadal zostaje, tym bardziej pokazujesz, że się nie nadajesz.

Wiem że admini nie muszą być 24h na serwerze, lecz widząc, że cały ten czas byłeś na serwie i nic nie zrobiłeś mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Sieci

Admin to też człowiek i ma prawo czegoś nie zauważyć, czy się pomylić.
Jednakże,
@ CzupaCabra  przeginasz z banami. Przy powtórzeniu się sytuacji/ słów upomnij, przy nie reagowaniu upomnij drugi raz, czy nawet trzeci raz i dopiero tu po nie reagowaniu banuj. Nie każdy może tak samo jak Ty zauważyć to że coś piszesz. Banując od razu po upomnieniu, serwer tylko straci graczy. Tak samo banujesz za jedną wypowiedź zamiast upomnieć. Musisz trochę wyluzować i pamiętać, że gramy w tą grę dla wyluzowania się a nie dla spiny.

@ Accident  Jeśli admin upomina Cię o cele mapy, czy jakiekolwiek inne sytuacje, masz obowiązek się dostosować.

To jest moja opinia. Możecie ją zastosować bo myślę że jest słuszna, aczkolwiek czekamy na @ LypSeN

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

Admin to też człowiek i ma prawo czegoś nie zauważyć, czy się pomylić.
Jednakże,
@ CzupaCabra  przeginasz z banami. Przy powtórzeniu się sytuacji/ słów upomnij, przy nie reagowaniu upomnij drugi raz, czy nawet trzeci raz i dopiero tu po nie reagowaniu banuj. Nie każdy może tak samo jak Ty zauważyć to że coś piszesz. Banując od razu po upomnieniu, serwer tylko straci graczy. Tak samo banujesz za jedną wypowiedź zamiast upomnieć. Musisz trochę wyluzować i pamiętać, że gramy w tą grę dla wyluzowania się a nie dla spiny.

@ Accident  Jeśli admin upomina Cię o cele mapy, czy jakiekolwiek inne sytuacje, masz obowiązek się dostosować.

To jest moja opinia. Możecie ją zastosować bo myślę że jest słuszna, aczkolwiek czekamy na @ LypSeN

Właśnie w tym rzecz że zawsze upominam ,nawet masz moją wypowiedz u góry z potwierdzeniem że za nim go zbanowałem pisałem chyba z 3 razy żeby wykonywał cele oraz wysyłałem komunikat na środku ekranu ,jeśli chodzi o obrazę nie ma takiego czegoś jak upomnienie przynajmniej u mnie.
Chcę podkreślić że on to widział i odpisywał mi na to ,zlekceważył to wiec otrzymał karę i tak jest zawszę z każdym.
Doskonale wiem co robię jestem wyrozumiały ale wszystko do czasu ,nie dam sobie wejść na głowę.
Za dobrze jestem wychowany i nie znoszę jak ktoś tak odnosi się do innych ,doskonale rozumiem osoby które zostają obrażane i dlatego bany za to są bez ostrzeżenia. 

Skoro gramy w tą grę dla wyluzowania a ktoś się spina o to że mu nie poszło w gierce i wyzywa ludzi to po co tacy ludzie są potrzebni? żeby chyba tylko irytować innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Sieci
20 minut temu, CzupaCabra napisał(a):

Właśnie w tym rzecz że zawsze upominam ,nawet masz moją wypowiedz u góry z potwierdzeniem że za nim go zbanowałem pisałem chyba z 3 razy żeby wykonywał cele oraz wysyłałem komunikat na środku ekranu ,jeśli chodzi o obrazę nie ma takiego czegoś jak upomnienie przynajmniej u mnie.
Chcę podkreślić że on to widział i odpisywał mi na to ,zlekceważył to wiec otrzymał karę i tak jest zawszę z każdym.
Doskonale wiem co robię jestem wyrozumiały ale wszystko do czasu ,nie dam sobie wejść na głowę.
Za dobrze jestem wychowany i nie znoszę jak ktoś tak odnosi się do innych ,doskonale rozumiem osoby które zostają obrażane i dlatego bany za to są bez ostrzeżenia. 

Skoro gramy w tą grę dla wyluzowania a ktoś się spina o to że mu nie poszło w gierce i wyzywa ludzi to po co tacy ludzie są potrzebni? żeby chyba tylko irytować innych.

 Czekamy na wypowiedź @ LypSeN
Nie spamuj więcej tutaj. Dość już wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...