Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

[Przyjęte]Skarga na "admina" CzupaCabra


GoldeN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:GoldeN
Data i czas zdarzenia:18:00?
Nick oskarżonej osoby:CzupaCabra
Opis sytuacji:będac zarazonym przez super admina osoba będąca przede mną w kampie zaczela strzelac i nie mialem mozliwosci zarazic po czym zginalem i dostalem bana na 1 dzien. Zrobicie cos w koncu z tym "super adminem"? Wspomne tylko ze to nie pierwszy raz dostaje bana z doslowwnie nic ale teraz to przesada
SID / IP:31.0.0.212
Dowody:AdminCssetti jest swiadkiem tak to dowodow brak bo nie nagrywam kazdej sekundy gry XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem nie nagrywam gry więc nie mam jedyne co to swiadek ktory pewnie nie ma konta na forum XD

 

Szczerze to nie kumam tego macie tyle skarg na tego typa który jest dalej adminem i meczy graczy jak mu się cos nie spodoba xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także podpisze się pod tematem , przegladnołem wasze forum na żadnym serwerze nie macie skarg poza zombi modem a to już chyba 6 jak nie więcej w ciągu tygodnia . Więc to nie był mój wymysł czy balaska ze facet wali bez podstawne bez ostrzeżeń bany jeszcze się z takim czymś na żadnym serwerze nie spotkałem , jak by to był twój serwer to byś sobie mógł robić co chcesz przestań psuć opinie tego severa @ CzupaCabra a dla @ GoldeN  brawo że kolejni gracze się zgłaszają czekamy aż @ LypSeN zobaczy te skargi to się chyba zdziwi ładnie pozdrawiam i miłej soboty 

 

  • Haha 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego rozpisywania się na pół strony  ,ponownie skarga jest bezpodstawna na pewno otrzymałeś taką karę na jaką zasłużyłeś.
Nie pamiętam tej sytuacji ale jeśli dostałeś bana to na pewno nie bez powodu ,spokojnie nie nadużywam swoich praw ,podeślij demko a wszystko będzie jasne ,te wasze skargi tak są słabe że nie wiem po co w ogóle je piszecie 
Widzę o takich kolegach mówił baalasek-Ghost że będziecie cały czas pisać skargi aż Lypsen mnie wyrzuci :D
pisząc skargę miej pewność czy kara nie była na pewno słuszna bo pisanie bezpodstawnych skarg nic ci nie da :)
A co do długości bana ,każdy dostawał jednakowego za daną sytuację wiec ty również taką karę otrzymałeś nie mogę dyskryminować innych.

Przed otrzymaniem admina wasza gra tak właśnie wyglądała non stop sojusz między ludźmi a zombie ,dlatego daje takie kary abyście się od tego odzwyczaili bo taka gra nie ma sensu.
Dawał bym na 30 min  czy też  1 godzinę to byście nic sobie z tego nie robili ,byście odczekali ten czas i robili to ponownie a tak przynajmniej czujecie do tego respekt aby tego nie robić.
Współpraca między Zombie & ludźmi – Ban 30 min do tygodnia.
Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...