Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Karol, 23 lata. Pracuje jako operator frezarek sterowanych numerycznie, CNC. Co jakiś czas sprawdzam listę serwerów typu Zombie Plague, w nadziei, że pojawi się coś wartego uwagę. I tak też się stało. Wyszukałem wasz serwer na cssetti i wbiłem. Rozgrywka jest przyjemna, choć pewne incydenty w postaci współpracy między ZM a ludźmi trochę irytuję, to na ogół jest ok. Jest tu trochę błędów i niedociągnięć, ale z czasem z pewnością wszystko będzie jak być powinno. 

 

Na ogół w cs 1.6 gram dzięki temu, że są serwery typu Zombie Plague, w które lubię grać najbardziej.  Na niejednym byłem adminem, zdarzył się też taki, którego byłem opiekunem, ale to CS:GO (drugiego takiego wspaniałego nie było, to też dzięki ludziom którzy na nim grali, bo to gracze tworzą społeczność na serwerze). Ostatnimi czasy mam mniej czasu na grę, ze względu na nadgodziny (w pracy od 05:00 do 18:00 i weź znajdź tu czas na cokolwiek xD) ale to powoli się zmienia. 

 

Swoich sił próbowałem również przy tworzeniu serwera, co prawda oficjalnie go nie odpaliłem, a jedynie w wolnych chwilach działałem z pluginami, ale paczka do ZP 5.0 gdzieś tam jest.

 

Na ogół, jestem osobą według innych sympatyczną. Jestem również tolerancyjny i przyzwyczajony do tego, że ludziom trzeba tłumaczyć wiele razy to samo. W pracy muszę współpracować z debilami. Ludźmi, którzy mają problem z liczeniem jak i obsługą miary, pomimo wieloletniego stażu w pracy. 

 

Finalnie, mimo iż dołączyłem kilkanaście godzin temu, chciałbym bardziej zaangażować się w waszą sieć (o ile czas pozwoli rzecz jasna) i w przyszłości zająć zająć miejscem w administracji. Serwer jest naprawdę bardzo fajny, przyjemnie się na nim gra, ale jednak ludzie, którzy po zarażeniu (będąc już ZM) blokują przejście do człowieka, lub gdy gracz robi Mk w celu blokowania wejścia do swojej kampy jest demotywujace o sprawia, że chcę się wyjść z serwera, ponieważ nie ma szansy zabicia tego humana. Ten, kto gra, wie, jakie jest to irytujące. Tak więc w przyszłości, być może odległej (albo i nie, kto się) chciałbym zwalczać taki proceder, ponieważ takie działania uniemożliwia grę. 

 

I coś od siebie, no to gram w Empire 4k. Jestem nostalgiczną osoba względem gier. Pomimo nowych produkcji, wracam do moich ulubionych. Lubię też starą motoryzację (mam własną WSK125 (za dwa lata planuje zrobić prawko na motocykl i kupić wsk175) oraz Fiata 126p (maluch) z tym że na spółkę z ojcem. Wszystko zarejestrowane na zabytek)

 

Miło was poznać, mam wielką nadzieję, że pozwolicie mi zostać tu jak najdłużej.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hej :)

Mam podobnie z paroma osobami ze swojej pracy 🙈nie potrafią liczyć do 2🤣🙈

Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...