Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

[Propozycja Przyjęta]Reaktywacja tematów typu "Pytanie Dnia" i ogólne ożywienie forum


Theoden

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie, według mnie zabawy foeumowe typu "Liczenie" czy "Pytanie Dnia" są jedynie zapychaczem, gdzie ludzie piszą byle co, by wbić trochę postów. Ale mimo wszystko, piszą. Nawet jeśli nie, to już samo pojawienie się takiego tematu tworzy ruch na forum, coś się dzieje. Choć wydawać się może, że te zabawy są tylko stratą czasu administracji, którą musi je wstawiać, to są oznaką, że coś się tutaj dzieje. Ja sam zwracam uwagę na to, kiedy został dodany jakiś post, no i nie oszukujmy się, gdy ktoś widzi, że na forum ostatni post jest sprzed kilku dni, to jest prostu sygnał, że forum jest na wpół zdechłe. Nawet jeśli nowy gracz nie chce pisać postów, to nie oznacza, że nie chce poczytać już istniejących. 

 

Druga sprawa, odpisywanie na chacie serwera. Od ponad dnia żaden z członków administracji nie pomógł mi z moją sprawą, nikt nic nawet nie napisał. Sam zajmowałem się serwerem i zdaje sobie sprawę jakie to czasochłonne, ale niekiedy wystarczy chociaż coś odpisać, aby gracz nie czuł się olewany. 

 

Trzecia sprawa, poprawa postów. Mam na myśli ujednolicenie ich stylu, kolorystyki oraz usunięcie nazw innych sieci, które w postach się znajdują. Ponadto proponował bym zmianę regulaminów, ponieważ przeczą one same sobie. Przykładowo, jest punkt, gdzie zakazuje się używać działka na mapie (serwer Zombie Plague), zaś w innym punkcie mamy, że jest to dozwolone od 11 zombie. Przydałoby się sprecyzowanie niektórych rzeczy. No i rzecz jasna poprawa literówek. 

 

 

 

Niby są to rzeczy, które można zrobić później, bo są ważniejsze sprawy. Ale na prawdę, ludzie zwracają na takie coś uwagę, wyłapują szczegóły. Im mniej błędów, im bardziej schludnie i nawiązująco do stylu, który panuje na forum, tym bardziej profesjonalnie to wygląda. Nie twierdzę, że znam się lepiej, moja wypowiedź nie ma na celu nikogo przekonać do swoich racji. Po prostu, są to rzeczy na które sam zwracam uwagę i wiem, że robią to też inni. Robią to gracze. Według mnie sieć ma potencjał, szczególnie serwer Zombie Plague. Fajnie byłoby, gdyby ludzie przekonali się do odwiedzenia forum, ponieważ aktywne community serwera to już połowa sukcesu, ponieważ to właśnie gracze, to ludzie tworzą serwer i sprawiają, że żyje własnym życiem.

 

#EDIT

 

Już samo logowanie się na forum chociaż raz dziennie robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Sieci

PKT. 1 To jest dodawane mimo małego zainteresowania by odpowiadać, teraz byłam na urlopie i nie było osoby która mogłaby dodać pytanie dnia.
PKT. 2 Niestety nie wiem dlaczego na ZM nikt nie odpisuje na czacie. To trzeba pisać w dziale serwera ZM.
PKT. 3 Tematy są jednolite, niestety wzory w serwerach są takie jakie chcą mieć właściciele serwerów. Regulamin ZM musi zerknąć @ LypSeN . Przejrzę jeszcze inne tematy forumowe pod kątem spójności.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...