Skocz do zawartości

ZGŁOŚ BŁĄD

Nowy styl, nowe błędy.

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd, zgłoś go a my go naprawimy!

Zgłoś błąd

REKRUTACJA

Aktualnie prowadzimy szybką rekrutację na rangi Forumowe.

Masz doświadczenie, a może dopiero chcesz je zdobyć? Sprawdź ten temat, może to właśnie Ciebie szukamy?

Przejdź do tematu

Zagłosuj Na Serwery!

Aby się rozwijać potrzebujemy Twojej pomocy. Pomóż nam w głosowaniu na serwery klikając niżej.

Zagłosuj Teraz

DARMOWY VIP

Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPA! Dowiedz się więcej klikając niżej

Przejdź do tematu

Szybka Rekeutacja [0/1]


Tequs

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:


1. Staż na forum minimum miesiąc.

2. Ukończone 16 lat
3. Znajomość ortografii i poprawnej pisowni.
4. Znajomość regulaminów i zasad na forum.
5. Minimum 15 sensownych postów na forum.
6. Dobry kontakt z graczami jak i aktywność na forum.

7. W przypadku odrzucenia nie składasz podania w odstępie mniejszym jak 7 dni!

 

Błędy w podaniu negatywnie wpływają na jego rozpatrzenie.

Wzór wypełniamy poniżej
 
 
Wzór:

 

1. Imię:
2. Wiek:
3. Kontakt:
4.Ile czasu możesz spędzić na forum?:
5.Czy byłeś reaktorem? Napisz jakie masz doświadczenie:
6. Dlaczego akurat Ty (Napisz kilka słów o sobie):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię: Bartek 

2. Wiek: 20

3. Kontakt: DC,GG, Forum 

4.Ile czasu możesz spędzić na forum?: 24/7 jak najbardziej jak jest czas, oczywiście 

5.Czy byłeś reaktorem? Napisz jakie masz doświadczenie: jak najbardziej byłem redaktorem na innych sieciach, mam doświadczenie na tej randze i jak najbardziej, się nadam na tej funkcji.

6. Dlaczego akurat Ty (Napisz kilka słów o sobie) dlaczego ja? Ponieważ nie ma redaktorów, na forum i nikt nie jest chętny to dlaczego nie ja przydał by się pomoc tak więc czekam, na rozpatrzenie mojego podania.

 

Z Uszanowaniem KOLLOWSKI.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór:

 

1. Imię: Bartek
2. Wiek: 17 wiosen
3. Kontakt: Steam/FB/Forum
4.Ile czasu możesz spędzić na forum?: Myślę że tak od dwóch do czterech godzin.
5.Czy byłeś reaktorem? Napisz jakie masz doświadczenie: W redakcji siedzę od ponad 2 lat, więc w miarę duże i redaktorem byłem nie raz
6. Dlaczego akurat Ty (Napisz kilka słów o sobie): Siemka, jestem Bartek mam 17 wiosen, moim hobby życiowym jest, motoryzacja interesuję się tym od dzieciaka. Jestem spokojną istotą. Jestem pomocnym chłopakiem, który zawsze poda dłoń tonącemu… jestem, po prostu sobą nikogo nie lubię udawać, bo uważam, że każdy z nas jest wyjątkowy. Cechuje mnie pracowitość, sumienność i wysoka kultura osobista. Co tu więcej mogę napisać do zobaczenia na serwisach, jestem osobą ze sporym doświadczeniem i z całkiem sporą ilością wolnego czasu. Zawsze się staram pomóc na 100% i co najważniejsze nie mam problemu z pracą z innymi redaktora czy administratorami.

 

 

Wymagania:


1. Staż na forum minimum miesiąc. +

2. Ukończone 16 lat +
3. Znajomość ortografii i poprawnej pisowni. +
4. Znajomość regulaminów i zasad na forum. +
5. Minimum 15 sensownych postów na forum. +
6. Dobry kontakt z graczami jak i aktywność na forum. +\-

7. W przypadku odrzucenia nie składasz podania w odstępie mniejszym jak 7 dni! +

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tequs zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Tequs odblokował(a) ten temat

1. Imię: Bartek 

 

2. Wiek: 20

 

3. Kontakt: DC,GG, Forum 

 

4. Ile czasu możesz spędzić na forum?: 24/7 jak najbardziej jak jest czas, oczywiście 

 

5. Czy byłeś reaktorem? Napisz jakie masz doświadczenie: jak najbardziej byłem redaktorem na innych sieciach, mam doświadczenie na tej randze i jak najbardziej, się nadam na tej funkcji.

 

6. Dlaczego akurat Ty (Napisz kilka słów o sobie) dlaczego ja? Ponieważ nie ma redaktorów, na forum i nikt nie jest chętny to dlaczego nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KOLLOWSKI napisał(a):

1. Imię: Bartek 

 

2. Wiek: 20

 

3. Kontakt: DC,GG, Forum 

 

4. Ile czasu możesz spędzić na forum?: 24/7 jak najbardziej jak jest czas, oczywiście 

 

5. Czy byłeś reaktorem? Napisz jakie masz doświadczenie: jak najbardziej byłem redaktorem na innych sieciach, mam doświadczenie na tej randze i jak najbardziej, się nadam na tej funkcji.

 

6. Dlaczego akurat Ty (Napisz kilka słów o sobie) dlaczego ja? Ponieważ nie ma redaktorów, na forum i nikt nie jest chętny to dlaczego nie?

Odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Hellskill.pl - Piekielna sieć serwerów!

Wejdz na nasze sociale:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...